Přeskočit na obsah

Kdo jsme?

Naše společnost

Francouzský výrobce sloužící komunitám a podnikům více než 35 let

PROCITY® je značka městského mobiliáře a kontroly vstupu skupiny SPL, francouzského průmyslového výrobce zařízení z oceli, hliníku a dřeva. Společnost SPL, která slouží komunitám a podnikům více než 35 let, zaměstnává 145 lidí, z toho 130 ve Francii a 15 ve svých evropských obchodních dceřiných společnostech (Spojené království, Německo, Španělsko, Polsko). Sídlo společnosti je v Yvelines.

35 let zkušeností.
150 zaměstnanců.

Naše hodnoty

Kvalita na prvním místě

V souladu s našimi kořeny a průmyslovým know-how navrhujeme a vyrábíme výrobky PROCITY® ve Francii, v našich 3 závodech v Loir-et-Cher a Sarthe. Značka PROCITY® je známá a uznávaná pro kvalitu svých výrobků a služeb. Dokonalost materiálů, přísnost výroby a péče o povrchovou úpravu zaručují našim zákazníkům trvanlivé výrobky, které odolávají ve zkoušce času.

Toto neustálé hledání kvality na všech úrovních nám umožňuje:

nabízet nejlepší poměr kvalita / cena na trhu;

oznamovat a dodržovat realistické dodací lhůty

zabezpečit obchodní podporu a servis

 

Z těchto důvodů nám naši partneři důvěřují a jsou nám loajální. Více informací naleznete zde.

 

Naše výrobky

10 000 referencí pokrývajících všechny oblasti veřejného a soukromého vybavení;

Nabídka PROCITY® se vyznačuje šířkou své nabídky, katalog obsahuje více než 10 000 výrobků pokrývajících všechny potřeby vybavení pro komunity a podniky:

 

Městský mobiliář

kompletní nabídka se střízlivým, funkčním a udržitelným designem (městské zábradlí, sloupy, patníky, autobusové zastávky, přístřešky, stojany na kola atd.), stejně jako mobiliář pro odpočinek, čistotu a květenu (lavičky, lavice, piknikové stoly, odpadkové koše, květináče, stromové mříže ...)

 

Vyvěšení informací

(vitríny a vývěsky, reklamní boxy...)

 

Zařízení pro kontrolu vstupu

(závory a výšková omezení, parkovací zábrany…)

 

Volební prvky

(volební urny, volební kabiny, volební vývěsky)

 

Bezpečnostní a ochranné vybavení pro průmysl

(ochranné oblouky a doplňkové výrobky: pryžové ochrany, bezpečnostní zrcadla…)

 

Bezpečnostní zařízení pro veřejné práce

(výrobky pro dočasné značení na stavbách).

 
 

Různé řady městského mobiliáře PROCITY® umožňují vytvářet rozmanité sady a zaručit estetickou homogenitu ve vybavení veřejných nebo soukromých prostor. Pokud i přes množství barev a povrchových úprav nabízených ve standardní nabídce PROCITY® nenajdete to, co hledáte, kontaktujte nás: jsme schopni vyrobit specifické výrobky a prostudujeme pečlivě vaši žádost

En poursuivant la navigation sur le site, vous acceptez le dépôt de cookies et autres tags pour vous proposer des services et offres adaptés, des fonctions de partage vers les réseaux sociaux, permettre la personnalisation du contenu du site et analyser l’audience du site internet. Aucunes informations ne sera partagée avec des partenaires de Procity. Pour plus d’informations et paramétrer le dépôt des cookies, cliquez ici. Vous pouvez également consulter notre politique de confidentialité en consultant cette page.