Přeskočit na obsah

Naše expertiza

3 průmyslové závody

celkem 55000 m²

Již více než čtvrt století jsou výrobky PROCITY® vyráběny ve Francii v našich 3 průmyslových závodech o celkové výměře 55 000 m2: výrobna ze dřeva je v La Chapelle Saint-Rémy, v Sarthe (72) a výrobny z oceli a hliníku jsou v Prunay-Cassereau, v Loir-et-Cher (41).

 

Výkon

Každý závod je vybaven nejmodernějším průmyslovým zařízením. Naše neustálé investice do nejúčinnějších automatizačních systémů (svařovací roboti, řezací stroje atd.) nám umožňují nabízet stále přesnější výrobky v nejlepším poměru kvalita/cena.

 

Expertiza

Máme integrovanou projekční kancelář, která se věnuje návrhům a technickému a operačnímu zpracování našich výrobků. Naše návrhářské a inženýrské týmy pracují na inovativních koncepcích z hlediska ergonomie, funkčnosti a stylu. Naše projekční kancelář, která zaručuje specifičnost a technickou kvalifikaci našich výrobků, odpovídá za 2D a 3D reprezentaci celého sortimentu a zasahuje do výrobního procesu, aby zajistila shodu s definovanými návrhy a optimalizaci montážních kroků. Díky své síle v oblasti projektování toto oddělení také přináší svoji expertizu do všech žádostí o výrobky na míru.

 

Kvalita

V průběhu výrobního procesu je naše oddělení kvality zapojeno do každé výrobní fáze. Zpracování materiálu, přesnost, dodržování platných norem jsou prvky, které jsou přísně sledovány a kontrolovány. Balení našich výrobků je zárukou jejich kvality a aby vám byly výrobky dodány v nejlepším stavu, neustále optimalizujeme prostředky balení (tloušťka kartonů, obtočené obaly, kartonové trubice, zajištěné palety...).

 

Dodržování termínů

Je pro nás ctí dodržovat termíny jak v případě standardní výrobky, tak i výroby na míru. Tato přísnost je dnes naší ochrannou známkou.

 

Naslouchání a blízkost

Naše prodejní týmy jsou vyškoleny, aby poskytovaly poradenství a co nejlépe řešily potřeby našich distributorů a koncových zákazníků. Jakmile jsou naše výrobky PROCITY® nainstalovány na místě, je vám k dispozici náš poprodejní servis pro zodpovězení jakýchkoli dotazů a uvítáme jakékoli návrhy na optimalizaci pro uživatele.

En poursuivant la navigation sur le site, vous acceptez le dépôt de cookies et autres tags pour vous proposer des services et offres adaptés, des fonctions de partage vers les réseaux sociaux, permettre la personnalisation du contenu du site et analyser l’audience du site internet. Aucunes informations ne sera partagée avec des partenaires de Procity. Pour plus d’informations et paramétrer le dépôt des cookies, cliquez ici. Vous pouvez également consulter notre politique de confidentialité en consultant cette page.