Přeskočit na obsah

Prodejní síť

 

 

Žádný přímý prodej, ale síť pečlivě vybraných obchodních partnerů

 

Produkty PROCITY® se prodávají v celé Evropě výhradně prostřednictvím sítě specializovaných prodejců, složených z profesionálů v oblasti urbanistického plánování a bezpečnostních a ochranných zařízení pro veřejné a soukromé sektory (obce, aglomerace, veřejná zařízení, soukromé společnosti, průmyslová odvětví, logistická místa, veřejné práce atd.). Prodejci PROCITY® jsou skuteční partneři. Jsou vybíráni pro svou profesionalitu a odbornost a sdílejí naše hodnoty.

 
 
 

Podpora obchodního týmu

Naši partneři jsou podporováni obchodním týmem. Náš obchodní tým je pravidelně školen na naše výrobky a je vám k dispozici, aby vás informoval, radil vám a odpovídal na vaše dotazy ohledně cen.

 
 

Mezinárodní přítomnost

Výrobky Procity® se prodávají v Německu, Rakousku, Španělsku, Portugalsku, Velké Británii, Skandinávii a Polsku prostřednictvím našich 4 evropských dceřiných společností, a ve zbytku světa prostřednictvím našeho exportního oddělení tvořeného z 5 lidí.

 
 

En poursuivant la navigation sur le site, vous acceptez le dépôt de cookies et autres tags pour vous proposer des services et offres adaptés, des fonctions de partage vers les réseaux sociaux, permettre la personnalisation du contenu du site et analyser l’audience du site internet. Aucunes informations ne sera partagée avec des partenaires de Procity. Pour plus d’informations et paramétrer le dépôt des cookies, cliquez ici. Vous pouvez également consulter notre politique de confidentialité en consultant cette page.