Přeskočit na obsah

Záruka & kvalita

 

Udržitelný a odpovědný přístup k budování světa zítřka

Zachování přírodních zdrojů a recyklace

 

Vytvářet výrobky tak, že jejich pevnost omezuje četnost jejich obnovy, je naším prvním způsobem ochrany přírodních zdrojů. Ale nekončíme tam. Pokud jde o ochranu životního prostředí, zavedli jsme ambiciózní recyklační procesy, aniž by tím byla dotčena kvalita výrobku:

 
100%

odřezků oceli, hliníku a dřeva a 100% obalů je recyklováno

100%

odpadu (oleje, barvy...) se shromažďuje ve specializovaných recyklačních střediscích

 

 
 

Rovněž si vyhrazujeme právo používat značku PEFC, která potvrzuje, že dřevo v našich výrobcích pochází z lesů spravovaných udržitelným způsobem a z kontrolovaných zdrojů. Právě v tomto duchu jsme vytvořili řadu Silaos, ekologicky odpovědnou řadu s dřevem certifikovaným PEFC a vodní lazurou..

 

 

 

Labelizace a normy

Jsme jedním z mála výrobců, kteří nabízejí všechny barvy RAL.

Ať už je výrobek barvený na zinek nebo na žárové zinkování, náš poskytovatel služeb testuje barvu našich výrobků z hlediska odolnosti proti nárazu, přilnavosti, tloušťky barvy. Jsme zvláště ostražití ohledně vývoje předpisů a neustále dbáme na přísné dodržování platných norem.

 

En poursuivant la navigation sur le site, vous acceptez le dépôt de cookies et autres tags pour vous proposer des services et offres adaptés, des fonctions de partage vers les réseaux sociaux, permettre la personnalisation du contenu du site et analyser l’audience du site internet. Aucunes informations ne sera partagée avec des partenaires de Procity. Pour plus d’informations et paramétrer le dépôt des cookies, cliquez ici. Vous pouvez également consulter notre politique de confidentialité en consultant cette page.