Přeskočit na obsah

Ocel

Kvalita vytvořená k trvanlivosti

Ocel, protikorozní úpravy, slib trvanlivosti

Jeden z nejlepších způsobů ochrany životního prostředí je vytvářet trvanlivé výrobky. Z tohoto důvodu je protikorozní ochrana pro PROCITY® obzvláště důležitým tématem:

Žárové zinkování

Naše výrobky mohou být žárově zinkované Tento proces spočívá v ponoření nejvíc zatěžovaných výrobků (např. výrobků určených do slaného prostředí) do zinkové lázně o teplotě 450°C, což vytvoří ochranný povlak na celém povrchu i vnitřní straně výrobků a chrání je tak před korozí. Při běžném používání nabízí 10letou antikorozní záruku. Žárové zinkování se doporučuje pro výrobky instalované ve slaném prostředí (přímořská pláž v okruhu 5 km, silně solené silnice v zimě ...).

 

Barva PPRZ (základní práškový nátěr bohatý na zinek)

Barva bohatá na zinek pro výrobky používané ve standardním prostředí. Tato barva nabízí při běžném používání výrobku 5letou antikorozní záruku. Pro každý výrobek PROCITY® vám nabízíme výběr ze standardních barev RAL. Ostatní RAL: kontaktujte nás.

Barva s ochranou proti UV záření

Naše výrobky mohou být barveny na žárové zinkování nebo na zinek v závislosti na prostředí, ve kterém se mají vyvíjet.

V případě žárově zinkované oceli se výrobek po žárovém zinkování vyhladí a stříkací pistolí se nanese laková barva s ochranou proti UV záření.

V případě barvení na zinek, ještě než jsou naše výrobky natřeny práškovou barvou s ochranou proti UV záření, nejprve se podrobují mechanickému ošetření, které se nazývá kuličkování, přičemž je na jednotlivé části vrháno ocelové sypání nebo hranatý nerez, čímž se dokonale vyhladí povrch.

 

 

 

Pro každý výrobek PROCITY® vám nabízíme výběr ze standardních barev RAL. Ostatní RAL: kontaktujte nás.

 

 

 

En poursuivant la navigation sur le site, vous acceptez le dépôt de cookies et autres tags pour vous proposer des services et offres adaptés, des fonctions de partage vers les réseaux sociaux, permettre la personnalisation du contenu du site et analyser l’audience du site internet. Aucunes informations ne sera partagée avec des partenaires de Procity. Pour plus d’informations et paramétrer le dépôt des cookies, cliquez ici. Vous pouvez également consulter notre politique de confidentialité en consultant cette page.