Přeskočit na obsah

Právní

<h3>&nbsp;</h3>

Právní oznámení, Právní informace, povinnosti a duševní vlastnictví

Web www.procity.fr, který právě navštěvujete, vlastní:

SPL
CD 113
Allée des Lauriers, 78630 ORGEVAL - Francie.
RCS Versailles B 328 031 026

Ředitel publikace je:

Mathieu Daumen

Tento web je hostován společností:

Nursit SARL 
2 allée du clos des Hydrangeas
59700 Marcq-En-Baroeul

Byl vytvořen společností:

Siouxe 
5 Place de la république 
75003 Paris

 

Duševní vlastnictví

Skupina SPL vlastní, vyhrazuje si a ponechává si veškerá vlastniská práva, včetně duševních práv, včetně práva na reprodukci na těchto stránkách a prvků, které obsahuje. V důsledku toho je jakákoli částečná nebo úplná reprodukce těchto stránek a prvků, které obsahuje, přísně zakázána bez písemného souhlasu SPL. Ochranné známky, patenty, loga a další rozlišovací znaky obsažené na těchto stránkách jsou majetkem skupiny SPL nebo podléhají licenci k použití. Žádné právo nebo licence nesmí být uděleny na žádnou z těchto položek bez písemného souhlasu skupiny SPL nebo třetí strany, která práva vlastní.

Vyloučení záruky a odpovědnosti

Uživatel webových stránek "www.procity-spl.cz" bere na vědomí, že si je vědom současných podmínek používání webu a je odhodlán je dodržovat. SPL nenese odpovědnost za žádné přímé nebo nepřímé škody, které by mohly být způsobeny přístupem na web nebo používáním webu a/nebo těchto informací, včetně nepřístupnosti, ztráty dat, poškození, zničení nebo virů, které by mohly ovlivnit počítačové vybavení uživatele a/nebo přítomnost virů na jeho stránkách.
Ačkoli se SPL snaží poskytovat spolehlivý obsah na svých stránkách, nezaručuje, že jeho obsah neobsahuje nepřesnosti nebo opomenutí a nemůže nést odpovědnost za chyby nebo opomenutí, nedostatečnou dostupnost informací a služeb. SPL si vyhrazuje kdykoli a bez předchozího upozornění právo na vylepšení a/nebo změny obsahu svých stránek. V důsledku toho uživatel bere na vědomí, že své informace používá na vlastní odpovědnost.

Odkazy na jiné weby

Web může obsahovat odkazy na jiné weby nebo jiné internetové zdroje. V rozsahu, v jakém SPL nemůže kontrolovat tyto stránky a externí zdroje, nemůže SPL nést odpovědnost za poskytování těchto externích stránek a zdrojů, a není odpovědná za obsah, reklamy, produkty, služby nebo jiné materiály dostupné na těchto externích stránkách nebo zdrojích nebo z nich. Tyto odkazy jsou nabízeny uživatelům webu SPL jako služba. Rozhodnutí o aktivaci odkazů je na vás. Připomínáme vám, že nepřidružované weby podléhají svým vlastním podmínkám používání.

En poursuivant la navigation sur le site, vous acceptez le dépôt de cookies et autres tags pour vous proposer des services et offres adaptés, des fonctions de partage vers les réseaux sociaux, permettre la personnalisation du contenu du site et analyser l’audience du site internet. Aucunes informations ne sera partagée avec des partenaires de Procity. Pour plus d’informations et paramétrer le dépôt des cookies, cliquez ici. Vous pouvez également consulter notre politique de confidentialité en consultant cette page.